MÖBLER / Bord / Skrivbord 12409117
nr 1240 9117
Skrivbord
2 lådor, tidigt 1900-tal. Bredd: 121, djup: 71 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:45:33
500 kr
600 kr
700 kr